Soysal Mühendislik Logo

Firma ProfiliSOYSAL MÜHENDİSLİK olarak amacımız; yönetim anlayışını, sürekli gelişme felsefesini, yönetimlerini ve sistemlerini tüm süreçlerde TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ' ne uygun hale getirmek, tüm personele özümsetmek ve bu doğrultuda pazar payını kararlılığını, rekabet gücücün artırmaktır.

İnşaat sektöründeki teknolojik yenilikleri dünya ile eş zamanlı olarak takip etme bilincindeki yönetimli kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimiz ile müşterilerimizin mevcut ya da oluşabilecek gereksinimlerini kalite yönetim şartlarına uygun olarak sürekli iyileştirme felsefesi ile daima karşılarız.

Müşterilerimizin sorunlarına güncel ve kalıcı teknik çözümler sunar, maksimum memnuniyetlerini sağlamak amacıyla kalite hedeflerimizi yılda iki kez gözden geçiririz.

Kaliteyi rekabet değil, bir yaşam tarzı olarak görür ve buna inanırız.

Sadece günün değil yarınların kurumu olma bilinci ve arzusu ile çalışırız.

"BUGÜNÜN KALİTESİ YARININ GÜVENCESİDİR." ana sloganımızdır.

KAPSAM Altyapı, üstyapı, elektrik, tesisat, telekomünikasyon, restorasyon ve çevre düzenleme inşaatları, müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri.

TANITIM Firmamız 20 yılda inşaat ile ilgili tüm alanlarda fazlasıyla tecrübe sahibi olmuştur. Firma yönetimi her zaman yarını düşünmüştür. Bu amaçla günü kurtarıcı davranışlardan ziyade yakın, orta, uzun vadede planlar yaparak program yapmaktadır.

Sertifikalar
Ana Sayfa | Hakkımızda | Projeler | İnsan kaynakları | İletişim